Menu Zavřeno

Trenér parkouru

Nabízím taktéž služby trenérské co se sportovní aktivity týká, a to konkrétně parkouru. Jsem schopný poradit v roli stravovací, cvičbení po fyzické stránce i po stránce technické. Vše spolu ale úzce souvisí a je určitým způsobem třeba dodržovat minimálně fyzickou a technickou přípravu.


Mé jméno je Jakub, parkouru se věnuju osm let aktivně. Z naší skupiny jsem ten, které ostatní naverboval, aby začali skákat s ním, tedy nebýt mě, pravděpodobně bychom se parkouru nevěnovali nebo minimálně ne tak dlouho v tak skvělé partě. Mimo to se ještě věnuji střihu a editaci videí (jistě budete znát některá z našich videí, pokud ne, i na to slouží výše uvedená sekce „Sociální sítě“, kde leccos najdete), úpravě fotek a informační technologii jako takové. Rád si přečtu nějaké sci-fi, fantasy, ale i thriller či horor, neméně pak třeba psychologickou tematiku. K parkouru jako takovému jsem přišel asi jako většina z nás – viděl jsem film „Okrsek 13“ i jeho pokračování, dále o něco později ještě film „Yamakasi“. Samozřejmě se mi líbila veškerá volnost, se kterou herci a reální „traceuři“ (jak se říká nám parkouristům) lítali přes nejrůznější překážky a nebo také ze střechy na střechu. A jelikož v té době ještě existovala původní forma a český ekvivalent webu parkour.cz, na kterém bylo spousty informací včetně plánovaných tréninků, rozhodl jsem se jeden takový navštívit. Do té doby jsem byl jen klučina, který seděl za počítačem, ale který si uvědomil, že takhle to dál nechce a chce něco dělat. I když byl onen trénink velmi náročný, svým způsobem mě to bavilo, zaujalo, a rozhodl jsem se navštívit i spoustu dalších, říct o této aktivitě níže zmíněným lidem, až to došlo do bodu, kdy jsme začali trénovali spolu (převážně venku, tělocvičny jsme neměli) a trénovali jsme klidně pětkrát denně. Začínala si nás všímat i komunita a naše úsilí se začalo vybarvovat – dostali jsme nabídku na možnost zkusit si být trenérem na jednom workshopu. Nejen mě tato část parkouru bavila a uvědomil jsem si, že chci předávat informace a zkušenosti mladším generacím, aby trénovali stále bezpečně a aby znali i trochu toho „za tím“, aby věděli, co je smyslem parkouru apod. Došlo to až do části, kdy jsem si spolu s Kubou Liškou udělal trenérskou licenci III. třídy, plánujeme i II. třídu a rozhodli jsme si také otevřít vlastní kroužky a lekce právě pro vás!


Na níže zmíněném odkaze názvu parkourového týmu, jehož jsem členem (klikněte ↓), se dozvíte, čemu se věnuji, co nabízím(e). Individuální dotazy a nabídky/poptávky mi směřujte jinak mailem přes kontaktní stránku.

Oldschool Revelation


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat