Menu Zavřeno

O mně

Mé jméno je Jakub a na tomto webu jsem se rozhodl prezentovat mou tvorbu a to, co mě baví; trenéřina, vytváření webu, střih videí, úprava fotografií. Hlavní účel tohoto webu je nabídka mých služeb v oborech, které jsou zde zmíněné. Ceny a další náležitosti se samozřejmě odvíjejí od počtu i spokojenosti.

Parkouru se věnuju cca devět let aktivně. Začínal jsem jako nadšený klučina pro pohyb poté, co mě přestalo bavit sedět u počítače a chtěl jsem něco začít dělat. Jako mnoho z nás, kteří se parkouru věnují, jsem i já nejdříve viděl film „Okrsek 13“, kde je v hlavní roli sám zakladatel parkour – David Belle. Fascinovaly mě jeho pohyby a chtěl jsem je napodobit. Něco málo jsem zkoušel venku, ale měl jsem pocit, že to nemá úplně směr. Proto jsem se také poohlížel na tehdejším českém parkourovém webu parkour.cz, kde ještě probíhaly vedené tréninky a na jeden takový jsem zašel. Zkušenost byla taková, že domů jsem šel celý bolavý, protože jsem byl jednak nezvyklý tolika pohybu a posilování, a druhak jsem očekával víc technickýho učení. I přesto mě to ale nějakým způsobem naplňovalo a navštěvoval jsem i další a další tréniny, naverboval jsem pár mých kamarádů ke stejné činnosti a dnes je to cca 9 let, po které se u této sportovní disciplíny držím.

Chtěl jsem vědět, co dělám špatně, v čem se zlepšovat a co dělat jinak, takže jsem si své pokusy začal natáčet a následně i stříhat. A tím jsem objevil i další nyní mou oblíbenou činnost, které se věnuji víceméně stejně dlouho. Od úplných základů v Movie Makeru jsem postupně přes Sony Vegas došel až k Adobe Premiere, ve kterém stříhám doteď. A nestříhám a nestříhal jsem jen má respektive týmová videa, stříhal jsem i videa technické rázu jako jsou recenze na mobilní telefony, chytré gadgety a jiná zařízení. Stejně tak mám zkušenosti se střihem videotracků hudebním umělcům. To vše najdete v mé sekci editor videa.

A protože k videím patří i fotografie, v menší míře se věnuji i úpravě fotografií. Můj dlouholetý kamarád a téměř „brácha“ se věnuje poloprofesionálně fotografování a občas při složitějších úpravách požádá mě o úpravu. To byly mé začátky. Později jsem dělal několik grafických prací pro různé akce ať školní, či naše vlastní parkourové jako promo akce k otevření kroužků, dálkových škol a další. Něco málo lze najít v sekci grafika.

Mou poslední velkou zálibou je pak vytváření webů, převážně na redakčním systému WordPress (protože dneska je to jednodušší, než si vytvořit web komplet sám), někdy ale situace vyžaduje vytvořit si web celý od základu a k tomu jsou potřeba znalosti nejen HTML a CSS. Jsem tedy schopný vytvářet i mírně pokročilejší weby ať už na redačkním systému, tak i na kompletně vlastním uvážení a kódování. Ukázky z mnou vytvořených webů jsou pak v sekci webmaker.

Líbí se vám některá z mých prací a chtěli byste využít mých služeb? Kontaktujte mě mailem na jakubkasanda97@gmail.com nebo v sekci kontakt.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat